Čajovna Harmonie
Telefon: +420 777 137 508
Email: info@cajovnaharmonie.cz

Koncert CAFE INDUSTRIAL

Zveme všechny hudební fanoušky na koncert skupiny CAFE INDUSTRIAL. Ve čtvrtek 19. ledna v 19:00 zazní první tóny jejich již třetího vystoupení v naší čajovně. Skupina se pohybuje mezi jazzem, rockem a elektronickou hudbou. Sama by svůj styl označila nálepkou fusion nebo crossover. Jejich vystoupení nabitá emocemi a dynamikou projevu si získala mnoho příznivců v komorních klubech i na velkých festivalových podiích. Rádi se nechávají ovlivnit atmosférou místa koncertu i atmosférou v publiku. Tento fakt stál u zrodu myšlenky, uspořádat čistě akustické turné po čajovnách (v roce 2011 a hráli i v Harmonii). Jsme rádi, že můžeme CAFE INDUSTRIAL opět přivítat v naší čajovně. Věříme, že svým fanouškům i těm, kteří navštíví jejich koncert poprvé, připraví skvělý hudební zážitek. Ucítíte i uslyšíte sopku před erupcí, pokornou sílu tibetského mnicha i hypnotický pohled krajty. …

Skupina hraje nyní v této sestavě: František Kuča – kytrara,zpěv; Veronika Vlčková – příčná flétna; Marcela Kučová – soprán a tenor saxofon; Ondřej Pyš – byskytara; Viktor Dořičák – bicí a kufr plný podivností.

Vstupné je v naší čajovně nahrazeno tzv. odchodným. Jeho výše je dobrovolná a každý návštěvník si ho určuje sám dle vlastního uvážení a dle intenzity posluchačského zážitku.