Čajovna Harmonie
Telefon: +420 777 137 508
Email: info@cajovnaharmonie.cz

Roční archiv: 2019

Homeopatie 4 – 2019/2020

V úterý 3. prosince v 18:00 bude zahájena homeopatická přednáška MUDr. Alexandra Fesika. Hovořit bude o homeopatikách Bellis perennis a Calendula.

Číst více

Lenka Klementová: JORDÁNSKO

Ve čtvrtek 5. prosince v 19:00 můžete navštívit reprízu přednášku Lenky Klementové o JORDÁNSKU. Takto Vás na ni zve: „Pěší putování Jordánskem od Mrtvého moře přes Petru k Rudému moři je jako pouť, zjišťujete, co všechno vlastně vydržíte. Jste téměř mimo civilizaci, slunce i písek pálí, všechno své si musíte opravdu vzít sebou, nevíte, kde […]

Číst více

Miluju Jeseníky – autorské čtení a beseda s Miroslavou Krčovou

Ve čtvrtek 14. listopadu od 19:00 se můžete opět setkat s Miroslavou Krčovou, autorkou knihy Miluju Jeseníky. Jesenická rodačka píše vážně i s humorem o myšlenkách, které se rodí při toulkách Jeseníky, o čemž se můžete přesvědčit při poslechu ukázek z její knihy a také z jejího vyprávění při následující besedě.

Číst více

Bez obalu – beseda o bezobalovém nakupování

Úterý 12. listopadu bude věnováno bezobalovému nakupování a životě bez odpadu. Opavský spolek EKOLYCEUM pozval autorku knihy Bez obalu – Jak žít zero waste, Barboru Tlustou, se kterou můžete od 18:00 besedovat o tom, zda a jak je možné nejen nakupovat, ale i žít bez odpadů.

Číst více

Homeopatie 3 – 2019/2020

V úterý 5. listopadu v 18:00 zahájí svou přednášku MUDr. Alexandr Fesik. Hovořit bude mj. o homeopatiku Kalium phosphoricum

Číst více

Miroslava Krčová – autorské čtení z knihy Miluju Jeseníky

V úterý 8. října bude naším hostem Miroslava Krčová. Od 19:00 nám představí svou knihu Miluju Jeseníky. Jesenická rodačka píše vážně i s humorem o myšlenkách, které se rodí při toulkách Jeseníky, o čemž se můžete přesvědčit při poslechu ukázek z její knihy a také z jejího vyprávění při následující besedě.

Číst více

Beseda se zástupci Svobody učení

Ve čtvrtek 3. října od 17:00 budete moci besedovat se zástupci Svobody učení, na téma – děti si řídí samy své učení. Pořádá vznikající svobodná demokratická ZŠ Erazim.

Číst více

Homeopatie 2 – 2019/2020

V úterý 1. října v 18:00 zahájí MUDr.Alexandr Fesik homeopatickou přednášku na téma Camphora

Číst více

Homeopatie 1 – 2019/2020

V úterý 10. září zahájí MUDr. ALexandr Fesik nový cyklus homeopatických přednášek. Začátek přednášky je v 18:00; téma Echinacea a Coccus cacti.

Číst více

Čajová zahrádka

Vážení hosté, přátelé, již čtvrtou letní sezonu je Vám k dispozici zahrádka za domem. V horkých letních dnech poskytuje chladivý stín, který se zeleným živým plotem a bujnou vegetací skýtá příjemné posezení a odpočinek při čaji nebo vodní dýmce.

Číst více