Čajovna Harmonie
Telefon: +420 777 137 508
Email: info@cajovnaharmonie.cz

Roční archiv: 2019

Homeopatie 1 – 2019/2020

V úterý 10. září zahájí MUDr. ALexandr Fesik nový cyklus homeopatických přednášek. Začátek přednášky je v 18:00; téma Echinacea a Coccus cacti.

Číst více

Čajová zahrádka

Vážení hosté, přátelé, již čtvrtou letní sezonu je Vám k dispozici zahrádka za domem. V horkých letních dnech poskytuje chladivý stín, který se zeleným živým plotem a bujnou vegetací skýtá příjemné posezení a odpočinek při čaji nebo vodní dýmce.

Číst více

Homeopatie 10 – 2018/2019

V úterý 4. června v 18:00 zahájí MUDr. Alexandr Fesik závěrečný díl homeopatických přednášek cyklu 2018/2019. Témata budou více než aktuální: letní deprese, letní ekzémy, letní průjmy a letní artritidy

Číst více

Homeopatie 9 – 2018/2019

V úterý 14. května v 18:00 zahájí MUDr. Alexandr Fesik předposlední téma cyklu homeopatických přednášek 2018/2019. Hovořit bude o plicní a srdeční nedostatečnosti, sklerotickém zhoršení psychiky a závažných pooperačních stavech.

Číst více

ČERNÁ HORA – na kole žhavým srdcem Balkánu

Ve čtvrtek 25. dubna přivítáme v čajovně zdatného cyklistu, Ivo Waignera. Od 19:00 nám slovem a obrazem představí Černou Horu. Provede nás nejzajímavějšími kouty Černé Hory, které objevoval na své sólo výpravě. Začneme v Boce Kotorské, kde se večerním Kotorem vydáme pěšky k pevnosti Sv. Jiří. Od mořské hladiny vystoupáme až k vrcholům pohoří Lovčen, […]

Číst více

Aleš Tajovský: EKVÁDOR a GALAPÁGY

Ve čtvrtek 11. dubna si rozhodně nenechte ujít vyprávění Aleše Tajovského o cestě po Ekvádoru a Galapážském souostroví. Čeká Vás divoká nádhera amazonské džungle, majestátní vrcholky And, zářící oslepující bělostí, jedinečná fauna (i flora) Galapážského souostroví, jež je na seznamu světového dědictví UNESCO. Začínáme v 19:00 a jako pozvánku si prohlédněte několik fotografií v galerii.

Číst více

GHANA – Martin Pietraszek

Dovolujeme si Vás pozvat na povídání Martina Pietraszka, které začíná v úterý 9. dubna v 18:00. Přijďte si poslechnout příběhy z cesty za poznáním kultury, přírody a místních škol. Tuto přednášku pořádá spolek Kapradí.

Číst více

MADEIRA – ostrov věčného jara

Ve čtvrtek 4. dubna přivítáme v čajovně Lenku Klementovou, která v 19:00 zahájí své vyprávění o Madeiře, ostrovu věčného jara. Zveme Vás na putování ostrovem podél prastarých levád, do kouzelných, stále zelených zahrad, budeme se „prodírat“ podél divokého pobřeží a stoupat strmými cestičkami na hřebeny a vrcholky sopečného pohoří. A nesmíme vynechat ani návštěvu květinového […]

Číst více

Homeopatie 8 – 2018/2019

Osmý díl cyklu homeopatických přednášek zahájí MUDr. Alexandr Fesik v úterý 2. dubna v 18:00. Zásadním tématem tohoto setkání jsou: závažná neurologická patologie, neuropatie, neuralgie, závažná psychiatrická patologie, bludy a strachy.

Číst více

Festival PRO TIBET – Z Pekingu až do tibetské Lhasy

V úterý 26. března v 18:30 zahájí Pavla Brady závěrečnou akci letošního Festivalu PRO TIBET, kterou pořádá o.p.s. MOST pro Tibet v čajovně Harmonii. Pavla Brady bude vyprávět o své cestě, kterou absolvovala v roce 2003 z Pekingu do tibetské Lhasy. Stěžejní část věnuje oblasti tibetského hlavního města Lhasy a návštěvám zdejších buddhistických klášterů i […]

Číst více